Olden Era, tryb „Klasyczny”: procent zwycięstw i pojedynki frakcji
Spośród 2612 gier w trybie „Klasyczny” z zapisanymi frakcjami obu stron najczęściej wybierana frakcja to Loch (25% wyborów). Najwyższy procent zwycięstw ma frakcja Rój: 61%.
Na podstawie 2612 gier rankingowych z zapisanymi frakcjami obu stron, od resetu rankingu 30.09.2026. Procent zwycięstw z mniej niż 10 gier jest wyszarzony.
| Frakcja | Częstość wyboru | Procent zwycięstw | Bilans | Śr. długość |
|---|---|---|---|---|
| Loch | 25% | 52% | 674–631 | 6,6 dnia |
| Świątynia | 22,9% | 47% | 557–639 | 6,5 dnia |
| Nekropolia | 20,6% | 50% | 539–538 | 6 dni |
| Knieja | 13,4% | 46% | 322–378 | 6,6 dnia |
| Rój | 13,2% | 61% | 425–267 | 6,3 dnia |
| Schizma | 4,9% | 37% | 95–159 | 7,2 dnia |
Pojedynki frakcji
Procent zwycięstw frakcji z wiersza przeciwko frakcji z kolumny (w nawiasach liczba gier).
| vs | Loch | Świątynia | Nekropolia | Knieja | Rój | Schizma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Loch | · | 56%(469) | 49%(350) | 55%(195) | 42%(229) | 58%(62) |
| Świątynia | 44%(469) | · | 45%(289) | 53%(205) | 42%(178) | 71%(55) |
| Nekropolia | 51%(350) | 55%(289) | · | 52%(186) | 35%(187) | 62%(65) |
| Knieja | 45%(195) | 47%(205) | 48%(186) | · | 30%(70) | 59%(44) |
| Rój | 58%(229) | 58%(178) | 65%(187) | 70%(70) | · | 64%(28) |
| Schizma | 42%(62) | 29%(55) | 38%(65) | 41%(44) | 36%(28) | · |
Według szablonu
Wybory i procent zwycięstw każdej frakcji na najczęściej granych szablonach map.