Olden Era, tryb „Pojedynczy bohater”: procent zwycięstw i pojedynki frakcji
Spośród 10 178 gier w trybie „Pojedynczy bohater” z zapisanymi frakcjami obu stron najczęściej wybierana frakcja to Loch (23,3% wyborów). Najwyższy procent zwycięstw ma frakcja Nekropolia: 58%.
Na podstawie 10 178 gier rankingowych z zapisanymi frakcjami obu stron, od resetu rankingu 30.09.2026. Procent zwycięstw z mniej niż 10 gier jest wyszarzony.
| Frakcja | Częstość wyboru | Procent zwycięstw | Bilans | Śr. długość |
|---|---|---|---|---|
| Loch | 23,3% | 48% | 2294–2450 | 12,7 dnia |
| Świątynia | 21,2% | 45% | 1945–2376 | 13,2 dnia |
| Knieja | 19,2% | 50% | 1968–1939 | 12,8 dnia |
| Schizma | 16,3% | 54% | 1797–1518 | 13,4 dnia |
| Nekropolia | 10,1% | 58% | 1198–865 | 12,5 dnia |
| Rój | 9,9% | 49% | 976–1030 | 12,6 dnia |
Pojedynki frakcji
Procent zwycięstw frakcji z wiersza przeciwko frakcji z kolumny (w nawiasach liczba gier).
| vs | Loch | Świątynia | Knieja | Schizma | Nekropolia | Rój |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Loch | · | 51%(1289) | 50%(1296) | 42%(955) | 43%(581) | 53%(623) |
| Świątynia | 49%(1289) | · | 44%(1160) | 45%(867) | 39%(574) | 46%(431) |
| Knieja | 50%(1296) | 56%(1160) | · | 45%(685) | 45%(364) | 48%(402) |
| Schizma | 58%(955) | 55%(867) | 55%(685) | · | 42%(401) | 55%(407) |
| Nekropolia | 57%(581) | 61%(574) | 55%(364) | 58%(401) | · | 59%(143) |
| Rój | 47%(623) | 54%(431) | 52%(402) | 45%(407) | 41%(143) | · |
Według szablonu
Wybory i procent zwycięstw każdej frakcji na najczęściej granych szablonach map.